ژانگ؛ مانع انتقال ناینگولان از اینتر به کالیاری/ 3 ماه سرنوشت‌ساز برای اریکسن

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که همه چیز برای انتقال راجا ناینگولان هافبک بلژیکی تیم فوتبال اینتر به تیم کالیاری – تیمی که فصل گذشته به صورت قرضی برای آن توپ می‌زد – آماده شده بود، در نهایت او در اینتر ماند و حداقل تا پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم خواهد ماند. حتی بازیکن و باشگاه منطقه ساردینیا هم با یکدیگر به توافق رسیده بودند اما در نهایت مشخص نشد که چرا این جابجایی رخ نداد.

اکنون نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا فاش کرده است که دلیل ماندن ناینگولان در اینتر مخالفت استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر بوده است که حاضر نشده انتقال ناینگولان به کالیاری بدون هیچ منفعتی برای نراتزوری رخ دهد. طبق ادعای گاتزتا؛ ژانگ بابت فروش بازیکن سابق رم به کالیاری 10 میلیون یورو یا انتقال قرضی با بند خرید اجباری در پایان فصل درخواست کرده بود که کالیاری آن را نپذیرفت. به این ترتیب ناینگولان که دو سال دیگر با اینتر قرارداد دارد باید برای رسیدن به ترکیب اصلی این تیم با هافبک‌های دیگر نراتزوری بجنگد و این وضعیت حداقل تا ماه ژانویه ادامه خواهد داشت.

ظاهراً این وضعیت برای دیگر هافبک اینتری‌ها کریستین اریکسن هم صدق می‌کند. طبق گزارش نشریه توتواسپورت اریکسن با وجود دریافت پیشنهاد بازی در بوندس‌لیگا ترجیح داده در اینتر بماند و نظر کونته را جلب کند اما ماندن او در این تیم به وضعیتش در سه ماه باقی مانده تا پنجره زمستانی بستگی خواهد داشت.

تیم فوتبال اینتر , تیم فوتبال کالیاری ایتالیا , سری A , فوتبال ,

هافبک دانمارکی نراتزوری که ماه ژانویه امسال از تاتنهام به جمع شاگردان کونته پیوست، به طور منظم در فهرست بازیکنان ترکیب اصلی این تیم نبوده و به همین دلیل هم شایعاتی درباره احتمال جدایی او به وجود آمده بود. با این حال با پایان بازار تابستانی او فعلاً در اینتر ماندنی است.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم