پیام پوگبا به هواداران منچستریونایتد: می‌خواهیم برای کسب جام‌ها به میادین بازگردیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل پوگبا که در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا (کووید 19) در قرنطینه خانگی در انگلیس به سرمی‌برد، در گفت‌وگوی تصویری زنده با  جسی لینگارد، هم‌تیمی‌ خود از طریق شبکه اجتماعی «اینستاگرام» خطاب به هواداران گفت: در خانه بمانید، در امان بمانید و به حمایت از منچستریونایتد ادامه دهید. امیدوارم خیلی زود اوضاع بهتر شود و ما هم به شرایط بازی بازگردیم. امیدوارم بتوانیم به شما دوستان نشان دهیم که ما آماده هستیم و می‌خواهیم برای کسب جام‌ها به میادین بازگردیم. در تماس باشید، در امان بمانید، ما به زودی به زمین بازخواهیم گشت.

هافبک فرانسوی منچستریونایتد همچنین با اشاره به قهرمانی این تیم در لیگ اروپا در سال 2017 با سرمربیگری ژوزه مورینیو اظهار داشت: واقعاً از آن قهرمانی خوشحال بودم، چون آن چیزی بود که دنبالش بودیم. در آغاز فصل می‌خواستیم به قهرمانی لیگ اروپا برسیم و این بدین معنا بود که ما با قهرمانی در این تورنمنت، جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده‌ایم. این دومین جام ما در آن سال بود که از این بابت واقعاً خوشحال بودم. منچستریونایتد یعنی همین؛ کسب جام‌های قهرمانی.

پوگبای 27 ساله که تنها یک سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، به شدت مورد توجه دو باشگاه رئال مادرید و یوونتوس قرار دارد. او که در حال حاضر در حال ریکاوری روی قوزک پایش است، این فصل به دلیل دو مصدومیت جدی تنها توانسته در هشت بازی از رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به میدان برود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم