پاری‌سن‌ژرمن سرانجام حاضر به مذاکره برسر نیمار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا که تابستان گذشته به طور جدی به دنبال بازگرداندن نیمار به نوکمپ بود، حالا می‌تواند نسبت به عملی کردن این انتقال در تابستان پیش‌رو امیدوار باشد. بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن سرانجام حاضر به مذاکره برسر ستاره برزیلی خود شد. اخیراً همین نشریه مدعی شده بود که نیمار به مسئولان باشگاه بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ، چراغ سبز نشان داده است.

بر اساس این گزارش، پاری‌سن‌ژرمن آماده مذاکره با بارسلوناست، این در حالی است که ممکن است آنتوان گریزمان هم وارد این معامله شود و او نوکمپ را به مقصد پارک‌دوپرنس ترک کند و در مقابل نیمار به جمع آبی‌واناری‌ها بازگردد.

تابستان گذشته هم شایعه جدایی‌ نیمار از پاری‌سن‌ژرمن و بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود و حتی مذاکرات رسمی هم بدین منظور بین مسئولان دو باشگاه برگزار شد، اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد و این مهاجم 28 ساله در پارک دو پرنس ماندنی شد.  

نیمار که تا پایان ماه ژوئن 2022 تحت‌قرارداد پاری‌سن‌ژرمن است، بین سال‌های 2013 تا 2017 در بارسلونا عضویت داشت و در سال 2017 در ازای پرداخت شدن رقم 222 میلیون یورویی بند فسخ قراردادش توسط PSG به این تیم فرانسوی ملحق شد.

گریزمان 29 ساله هم که تابستان سال 2019 با قراردادی 120 میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست، با وجود شروعی ضعیفش در این تیم در ادامه موفق شد آمار 14 گل‌زده و 4 پاس‌گل را در 37 بازی از خود بر جا بگذارد .

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم