ویلیان: بعید است در چلسی بمانم/ با باشگاه اختلاف‌نظر دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویلیان می‌گوید پایان فصل جاری به احتمال فراوان پایان دوران بازیگری او در چلسی خواهد بود، اما وی هنوز قصد بازگشت به برزیل را ندارد.

ویلیان که تابستان سال گذشته شایعاتی درباره علاقه بارسلونا به خرید او شنیده می‌شد، تا پایان فصل جاری با آبی‌های لندن قرارداد دارد و می‌گوید که برنامه‌ای برای تمدید آن ندارد. این در حالیست که گفته می‌شود مائوریتزیو ساری در یوونتوس و ژوزه مورینیو در تاتنهام خواهان جذب این بازیکن 31 ساله هستند.

ویلیان در این باره به شبکه فاکس اسپورتس برزیل گفت: من در چلسی چیزهای فوق‌العاده‌ای ساخته‌ام. به طرز خاصی هم عاشق هواداران این تیم و دست‌اندرکاران باشگاه هستم. در تمام مدتی که اینجا بوده‌ام، احساس راحتی کرده‌ام. همه می‌دانند که تنها چند ماه دیگر از قرارداد من مانده است و به نظر من اینکه ما بتوانیم بر سر تمدید آن به توافق برسیم، خیلی سخت است. بعید است که من تمدید کنم، چون باشگاه به من پیشنهاد یک قرارداد دو ساله داد، اما من قراردادی سه ساله خواستم. به همین دلیل مذاکرات ما همین‌جا به پایان رسید.

 

هافبک برزیلی چلسی ادامه داد: ما دیگر هیچ صحبتی با هم نداشته‌ایم. باشگاه چلسی می‌گوید عقد قرارداد سه ساله با من غیرممکن است. به همین دلیل در حال حاضر بعید است که قراردادم تمدید شود. با این وجود هیچ چیزی غیرممکن نیست. نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. ممکن است ناگهان با هم توافق کنیم، اما چیزی که الان می‌توانم بگویم این است که قراردادم دارد به انتها می‌رسد و من آزاد خواهم بود با هر باشگاهی مذاکره کنم.

ویلیان را رد شایعه بازگشتش به برزیل برای پیوستن به تیم اول دوران بازیگری‌اش، کورینتیانس هم گفت: در حال حاضر من به بازگشت به برزیل فکر نمی‌کنم و می‌خواهم در اروپا بمانم. به نظر خودم من چند سال دیگر توانایی بازی در سطح اول فوتبال اروپا را دارم. اما اگر روزی بخواهم به برزیل برگردم، کورینتیانس برای پایان دادن به دوران بازیگری‌ام گزینه‌ای فوق‌العاده خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم