واکنش رونالدو به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی‌اش؛ محکم و قوی باشیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس درباره شیوع ویروس کرونا مطالب جالبی مطرح کرد.

 ستاره یوونتوس و تیم ملی پرتغال از افراد در حال مبارزه با کرونا و تمامی کادرهای درمانی، حمایت کرد. باشگاه یوونتوس ایتالیا از تیم‌های مطرح درگیر با ویروس کروناست. پس از ابتلای دنیله روگانی به کرونا، تمام اعضای این تیم از جمله کریستیانو رونالدو در قرنطینه هستند.

رونالدو که در مادیرای پرتغال قرنطینه خانگی است، درباره مبارزه با ویروس کرونا گفت: دنیا در حال سپری کردن لحظات حساسی است و این لحظات حساس، نهایت دقت و توجه همه ما مردم را می‌طلبد. امروز نه به‌عنوان یک فوتبالیست بلکه به‌عنوان یک پسر، پدر و انسانی که از شیوع و گسترش ویروس کرونا در دنیا نگران است، با شما صحبت می‌کنم. دنبال کردن توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی و ارگان‌های دولتی برای کنار آمدن با شرایط کنونی اهمیت زیادی دارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: حفاظت از جان انسان‌ها باید مهمتر از هر چیزی باشد. با تمام کسانی که نزدیکان خود را در این شرایط از دست داده‌اند، همدردی می‌کنم و از کسانی که مثل هم‌تیمی‌ام دنیله روگانی در حال مبارزه با این ویروس هستند، می‌خواهم محکم و قوی باشند. همچنین حمایت‌هایم از تمام کادرهای درمانی ادامه خواهد داشت. 

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم