واکنش جالب پدر بازیکن رئال مادرید به تهدید رئیس جمهور صربستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدر لوکا یوویچ به تهدید شدن فرزندش از سوی رئیس جمهور صربستان به خاطر ترک قرنطینه در بلگراد واکنش خونسردانه‌ای نشان داد.

یوویچ پس از ترک مادرید به صربستان برگشت و طبق ادعای خودش به تصور اینکه معیارهای امنیتی و بهداشتی بلگراد همسان با معیارهای بهداشتی مقامات مادرید است، از قرنطینه خانگی خارج شد و الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان هم به او هشدار داد اگر بار دیگر اقدام به چنین کاری کند بازداشت خواهد شد.

یوویچ نه تنها به خاطر ترک قرنطینه خانگی در صربستان بلکه به دلیل خروج از قرنطینه در مادرید مورد انتقاداتی واقع شد به خصوص که چندی پیش اعلام شد یکی از بازیکنان تیم بسکتبال رئال مادرید به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل تمامی اعضای باشگاه قرنطینه شدند.

 پدر او میلان یوویچ اما واکنش خونسردانه‌ای به این انتقادات نشان داد و تأکید کرد که پسرش مرتکب هیچ تخلفی نشده است. او درباره لوکا یوویچ که بعد از منفی شدن تست کرونایش از کادر پزشکی باشگاه رئال مادرید اجازه گرفت تا به بلگراد برگردد و در جشن تولد همسرش شرکت کند به شبکه پلاس آنلاین گفت: لوکا دو بار تست کرونا داد و هر دو بار نتیجه آنها منفی شد. به همین دلیل او توانست به صربستان برگردد. الان اما همه طوری به او نگاه می‌کنند که انگار یک مجرم جانی است. اگر قرار باشد به زندان برود، خب می‌رود.

وی ادامه داد: من کاملاً با صحبت‌های رئیس جمهور و نخست وزیر موافقم اما حرف‌های آنها زمانی در مورد لوکا صدق می‌کند که او مرتکب خلافی شده باشد. اگر او مرتکب تخلف شود، من از بازداشت او دفاع می‌کنم اما او از زمانی که به بلگراد آمده در خانه بوده است. در ضمن همسر او صوفیا باردار است و به همین دلیل نمی‌توانست برای گرفتن جشن تولد به خارج از منزل برود. یکسری عکس‌ها از لوکا و صوفیا منتشر شده که آنها را در حال خوشگذرانی (در فضای بازی) نشان می‌دهد اما این عکس‌‌ها مربوط به حضور آنها در اسپانیا است.

لوکا یوویچ شخصاً نیز چندی با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام بابت جنجالی که به راه انداخته است، عذرخواهی کرد اما مدعی شد؛ متفاوت بودن معیار‌های امنیتی و بهداشتی در بلگراد و مادرید باعث این اتفاق شده است. پدر یوویچ در حالی مدعی شد فرزندش از زمان ورود به بلگراد از قرنطینه خارج نشده که بازیکن رئال مادرید این موضوع را رد نکرد و در واقع در صحبت‌هایش به صورت غیرمستقیم  به نقض برخی معیارهای امنیتی (اقداماتی که تصور می‌کرد مجاز بوده‌اند) اذعان داشت.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم