موراتی در اندیشه بازگشت به کالچو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ظاهراً ماسیمو موراتی مالک و رئیس سابق باشگاه اینتر دلتنگ دنیای فوتبال شده و قصد دارد سهام یک باشگاه جدید را بخرد.

طبق گزارش نشریه کوریره‌دلو‌اسپورت ایتالیا، موراتی برای بازگشت به کالچو تمایل نشان داده و در حال ارزیابی خرید سهام باشگاه «کرومونسه» در سری B ایتالیا است.

تیم کرومونسه در حال حاضر در رده‌های پایین جدول لیگ دسته دوم فوتبال ایتالیا قرار دارد و برای بقا می‌جنگد. جووانی آرودی در حال حاضر مالک این باشگاه است اما طبق ادعای کوریره موراتی 74 ساله وسوسه شده که این باشگاه را از او خریداری کند.

آرودی در تیم کرمونسه سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی انجام داد اما نتوانست این تیم را به رده‌های بالای سری B برساند و به همین دلیل او نیز ممکن است انگیزه زیادی برای حفظ این باشگاه نداشته باشد.

باشگاه کرمونسه در منطقه لمباردی ایتالیا واقع شده است که محل اقامت موراتی نیز محسوب می‌شود. نزدیک بودن ورزشگاه این تیم به محل زندگی موراتی یکی از دلایل اصلی تمایل او به خرید این باشگاه است.

موراتی 25 سال پیش سهام باشگاه اینتر را خرید و تا سال 2013 نیز رئیس این باشگاه بود. او پس از ورود اریک توهیر به عنوان سهامدار جدید باشگاه به فعالیت خود به عنوان رئیس افتخاری ادامه داد اما مدتی بعد از این سمت هم کناره‌گیری کرد. اینتر از زمانی که موراتی از این تیم رفته هنوز جامی کسب نکرده است.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم