مدیر برنامه‌های ایسکو: او به دنبال بازی در لیگی دیگر است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیر برنامه‌های ایسکو تأیید کرد این هافبک اسپانیایی پس از هفت فصل حضور در رئال مادرید قصد دارد در اولین فرصت این تیم را ترک کند و علاقه‌مند است تا خود را در لیگی دیگر محک بزند. این هافبک اسپانیایی که تا سال 2022 با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارد، در برنامه‌های تاکتیکی زین‌الدین زیدان نقش پررنگی ندارد و این فصل تنها در سه بازی لالیگایی در ترکیب اصلی رئال قرار گرفته است.  

فرانسیسکو آلارکن پدر و مدیر برنامه‌های هافبک 28 ساله سفیدپوشان مادریدی در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «کادناسِر» اسپانیا گفت: در حال حاضر پیشنهادی برای ایسکو نداریم، اما او می‌خواهد بازی در لیگی دیگر را تجربه کند. ایسکو مشکلی هم با ماندن در رئال مادرید نخواهد داشت.

از باشگاه‌هایی همچون اورتون، آرسنال و منچسترسیتی به‌عنوان مشتریان اصلی ایسکو یاد شده، این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه اینتر هم علاقه‌مند به معاوضه کریستین اریکسن با این هافبک اسپانیایی است.

ایسکو که 38 بازی ملی با پیراهن اسپانیا در کارنامه‌اش دیده می‌شود، از سال 2013 در عضویت باشگاه رئال مادرید است و تاکنون قهرمانی‌هایی همچون دو قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم با این تیم تجربه کرده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم