فونسکا: اگر فقط به فکر دفاع کردن باشیم به مشکل می‌خوریم/ مقابل خنت باید مثل بازی با لچه باشیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو فونسکا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل خنت در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، نقاط قوت بازیکنان تیم پایتخت ایتالیا را مورد اشاره قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال رم در این باره اظهار داشت: بازی بسیار مهمی است و می‌خواهیم صعود کنیم. باید روی کارمان در بازی تمرکز کافی داشته باشیم و با جاه‌طلبی و شجاعت بازی کنیم. لازم است عملکردی مشابه با دیدار با لچه ارائه کنیم.

وی در ادامه افزود: فراموش نکنید خنت در این فصل هنوز در خانه شکست نخورده و همیشه گلزنی کرده است. بنابراین سرنوشت بازی مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است. اگر فقط به فکر دفاع کردن باشیم، به مشکل می‌خوریم. می‌خواهیم مثل همیشه بازی کنیم و به گل برسیم. گلزنی در این بازی بسیار ارزشمند است. بهترین دفاع در این نوع دیدارها، حمله کردن است. نتیجه پس از فقط دو بازی مشخص می‌شود.

فونسکا همچنین اظهار داشت: می‌پرسند چرا رم مثل آتالانتا بازی نمی‌کند. خب، سبک بازی دو تیم متفاوت است. آتالانتا تیم قدرتمندی نشان داده و بازیکنان این تیم برای مدتی طولانی است که در کنار هم هستند. آنها را تحسین می‌کنم، اما سبک بازی تیم‌های من متفاوت به نظر می‌رسد. رم تازه در آغاز راه قرار دارد و از جنبه‌های مختلف می‌توانیم پیشرفت کنیم.

«کولاروف  آماده شده است و می‌تواند در سه بازی پیاپی به میدان برود.»، سرمربی تیم فوتبال رم با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: خنت در رم نشان داد تیم خوبی است. آنها برای برد به زمین می‌آیند و در خانه تیم قدرتمندی هستند. با این حال رم برای پیروزی و صعود به دور بعدی راهی زمین می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم