فن‌دبیک: رئال مادرید؟ به هیچ تیمی قول نداده‌ام

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، با اینکه احتمال جدایی دونی فن‌دبیک از آژاکس در پایان فصل جاری بسیار زیاد به نظر می‌رسد و خود او نیز نسبت به کسب تجربه بازی در لیگی متفاوت تمایل نشان داده، اما هنوز مقصد بعدی‌اش مشخص نیست.

هافبک هلندی قهرمان فصل گذشته اردویژه، تابستان سال گذشته مشتری پروپاقرصی مانند رئال مادرید داشت اما در نهایت در آژاکس ماند. با این حال از همان زمان گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال او به رئال مادرید در پایان فصل جاری ادامه پیدا کرده است.

فن‌دبیک اما می‌گوید ممکن است سر از تیمی جز رئال مادرید درآورد. او در گفت‌و‌گو با نشریه هلدن هلند در پاسخ به این سؤال که آیا به بازی برای رئال مادرید تمایل دارد اظهار داشت: بازی در هوای آفتای همیشه لذتبخش است اما نه، من هنوز در هیچ کلاس زبان اسپانیایی شرکت نکرده‌ام. به هیچ کسی بله نگفته‌ و قولی نداده‌ام. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. می‌دانم که اینجا در آژاکس چه چیزهایی دارم، اینکه اینجا محبوب هستم و آژاکس را هم دوست دارم.

هافبک هلندی قرمزپوشان آمستردام تأکید کرد قبل از انتخاب تیم بعدی‌اش یکسری مسائل است که باید آنها را ارزیابی کند. او گفت: احساسم نسبت به تیمی که به من پیشنهاد می‌دهد باید مثبت باشد. فقط اینکه آنها مرا بخواهند مهم نیست، بلکه من هم باید ببینم که آیا می‌‌توانم خودم را با سیستم بازی آن تیم تطبیق دهم. مطمئناً دوست دارم بدانم تیمی که مرا می‌خواهد، چقدر قرار است به من فرصت بازی بدهد.

 

طبق ادعای نشریه مارکا، ماه ژانویه امسال، فن‌دبیک به رئال مادرید برای بازی در سانتیاگو برنابئو چراغ سبز نشان داده است و او در پایان فصل جاری با قراردادی 55 میلیون یورویی راهی مادرید خواهد شد. این در حالیست که تیم‌های دیگری مانند منچستریونایتد و تاتنهام نیز خواهان جذب او هستند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم