عذرخواهی مورینیو بابت نقض مقررات فاصله‌گذاری اجتماعی در انگلیس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتشار تصاویری از ژوزه مورینیو در حال تمرین دادن تعدادی از بازیکنانش در یک فضای سبز انتقاداتی را برای او به‌همراه داشت.

روز گذشته (سه‌شنبه) فیلم‌هایی از مورینیو در حال تمرین دادن سه تن از بازیکنانش شامل رایان سسنیو، تانگوی اندومبله و داوینسون سانچس در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد آقای خاص به هشدار‌های امنیتی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در انگلیس از جمله حفظ فاصله حداقل دومتری با افراد دیگر توجه نکرده است.

علاوه بر این شانه به شانه دویدن سانچس و اندومبله در آن محیط هم مزید بر علت شده است تا مورینیو و این سه شاگردش بیش از پیش مورد انتقاد قرار بگیرند.

نشریه میرر انگلیس به‌نقل از مورینیو نوشت: من می‌پذیرم که اقداماتم در راستای مقررات تعیین‌شده از سوی دولت نبود و اینکه ما موظف هستیم که تنها با اعضای خانواده خودمان در تماس باشیم. قبول دارم که نقش همه ما در مهار این ویروس حیاتی است و باید توصیه‌های دولت را برای حمایت از قهرمانان‌مان در سازمان ملی بهداشت رعایت کنیم تا جان افراد را به خطر نیندازیم.

طبق گزارش سان، ظاهراً مورینیو به مسئولان باشگاه تاتنهام گفته است قصد دارد به‌صورت ویژه و اختصاصی با اندومبله ــ بازیکنی که تابستان سال گذشته با قراردادی 55میلیون‌پوندی به سفیدپوشان لندن پیوست ــ کار کند تا او را که نتوانسته نظر آقای خاص را از زمان ورودش به وایت‌هارت‌لین در ماه نوامبر جلب کند، برای از سر گرفته شدن مسابقات آماده کند.

 

اندومبله 23ساله در این فصل تنها 12 بار در ترکیب اصلی تاتنهام در لیگ برتر به میدان رفت که تنها 4 بار آنها زیر نظر مورینیو بوده است.

در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در انگلیس، پلیس این کشور چندین پارک را در لندن بسته است تا از تجمع مردم در آنجا در ایام قرنطینه جلوگیری کند. طبق مقررات، حضور بیش از دو فرد کنار یکدیگر تجمع محسوب می‌شود و آنها باید هرچه سریع‌تر متفرق شوند.

پیش از این هم تعدادی دیگر از چهره‌های برجسته لیگ برتر انگلیس از جمله میسون ماونت، جک گریلیش و کایل واکر به‌خاطر نادیده گرفتن مقررات مربوط به مهار کرونا مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/+

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم