سوارس: بارسلونا امسال هیچ چیزی نمی‌برد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا؛ “لوئیس سوارس میرامونتس” بازیکن سابق تیم فوتبال بارسلونا پس از تماشای بازی شب گذشته (شنبه) این تیم مقابل ختافه در نوکمپ به انتقاد از عملکرد آبی‌و‌اناری‌ها پرداخت و اعتراف کرد که به هیچ عنوان به موفقیت این تیم برای کسب جام در فصل جاری خوشبین نیست.

سوارس که تنها بازیکن اسپانیایی برنده توپ طلاست، در گفت‌و‌گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا به انتقاد از نمایش بارسایی‌ها در مصاف خانگی با ختافه پرداخت و گفت: این تیم نه قدرت جسمی کافی دارد و نه ذهنیت درست. بارسلونا نه اراده و انگیزه دارد و نه به اندازه کافی جنگنده است. این تیم هیچ چیزی ندارد و اکثر مشکلاتش هم توسط یک بازیکن بزرگ که در ترکیب این تیم قرار دارد (اشاره به لیونل مسی) حل می‌شود. باید بگویم که من واقعاً احساس خوبی نسبت به این تیم ندارم و فکر نمی‌کنم که امسال هیچ چیزی ببرد.

هافبک هجومی اسپانیایی که در دهه‌های پنجاه و شصت برای کاتالان‌ها توپ می‌زد، ادامه داد: اگر وضعیت بارسلونا به همین شکل ادامه پیدا کند، این تیم به هیچ جایی نمی‌رسد. تنها راه حل مشکلات این تیم یک تغییر کلی در ساختار آن است. خودتان شاهد اوضاع این تیم بوده‌اید و مشکلات این تیم تنها به بازی‌اش مقابل ختافه محدود نمی‌شود.

بارسلونا تا این مقطع از فصل از جام حذفی اسپانیا حذف شده است و با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید، پایین‌تر از این تیم در رده دوم جدول لالیگا قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم