ستین: مارتینس و نیمار را با هم می‌خواهم/ قهرمانی بارسلونا در صورت نیمه‌تمام ماندن فصل کاملاً منطقی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید؛ حاضر نیست از میان لائوتارو مارتینس و نیمار یکی را انتخاب کند.

حرف و حدیث‌ها درباره بازگشت نیمار از همان سال 2017 که او از بارسلونا رفت، وجود داشته است اما از یک فصل پیش لائوتارو مارتینس هم به گزینه‌ای محبوب برای کاتالان‌ها تبدیل شد.

با توجه به بند فسخ قراردادی 110میلیون یورویی‌ مارتینس با اینتر و حداقل 200میلیون یورویی که پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار می‌‌خواهد، خرید هر دو بازیکن برای بارسلونا بسیار سخت به‌نظر می‌رسد اما ستین ترجیح می‌دهد که هر دو بازیکن را داشته باشد.

سرمربی سابق رئال بتیس در این خصوص به برنامه لارگروی اسپانیا گفت: نیمار یا مارتینس؟ من هر دوی آنها را انتخاب می‌کنم، چون هر دوی آنها بازیکنان فوق‌العاده‌ای هستند، البته من به فکر آینده نیستم و به زمان حال فکر می‌کنم. نیمار بازیکن بزرگی است و هر کسی هم دوست دارد که بهترین‌ها را تمرین دهد اما ما می‌دانیم که خرید او هزینه سنگینی روی دست باشگاه خواهد گذاشت، پس جذب کردن او کار آسانی نیست.

به‌تازگی اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال اسپانیا پیشنهاد داده؛ فصل جاری لالیگا که به‌دلیل شیوع کرونا تعلیق شده، بدون تعیین قهرمان و تنها اختصاص سهمیه‌های اروپایی به تیم‌‌های اول تا ششم مختومه اعلام شود. ستین اما می‌گوید در صورتی که بارسلونای صدرنشین هم به‌عنوان قهرمان فصل نیمه‌تمام معرفی شود، اقدامی کاملاً منطقی صورت گرفته است.

او در ادامه خاطرنشان کرد: اگر فصل از سر گرفته نشود، منطقی‌ترین چیز این است که جام قهرمانی به بارسلونا داده شود اما من دوست ندارم که تیمم این‌طوری قهرمان شود و ما این‌گونه قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم. در لیگ قهرمانان هم با حذف لیورپول الآن هشت تیم هستند که هر کدام‌شان می‌توانند قهرمان شوند. لئو مسی می‌خواهد قهرمان اروپا شود و این فصل هم عملکرد خوبی داشته است.

انتهای پیام/+

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم