رونی: رونالدو شب قبل از بازی‌از من یک مک‌دونالد بزرگ خواست!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو را همه به داشتن زندگی سالم و تمرینات دقیق و مناسب که سبب شده تا 35 سالگی در اوج بماند، می‌شناسند اما وین رونی هم‌تیمی سابق او در منچستریونایتد می‌گوید که این ستاره پرتغالی همیشه تا این اندازه به رژیم غذایی‌اش بها نمی‌داد.

رونی که سال 2004 – 12 ماه پس از رونالدو – به منچستریونایتد پیوست، درباره سال‌های نخست حضورش در این تیم و رابطه‌ای که با رونالدو داشت، به نشریه تایمز لندن گفت: وقتیبه منچستریونایتد پیوستم، معمولاً رونالدو همراه با من به بازی‌ها و زمین تمرینی می‌آمد. یادم هست که یک بار شب قبل از بازی‌مان، از من خواست که او را به یک رستوران مک‌دونالد ببرم چون می‌‌خواست یک ساندویچ بزرگ سفارش بدهد. او می‌خواست وزنش را بالا ببرد چون بیش از اندازه لاغر بود. من آن شب راننده او بودم و مجبور شدم خیابان‌ها را یکی پس از دیگری دور بزنم تا برایش یک مک‌دونالد بزرگ پیدا کنم.

رونالدو با وجود بزرگتر بودن از رونی (از لحاظ سنی)، برخلاف هم‌تیمی سابقش که در تیم دسته اولی دربی کانتی انگلیس به عنوان بازیکن – مربی ایفای نقش می‌کند، هنوز در سطح اول فوتبال اروپا بازی می‌کند و افتی در عملکردش مشاهده نمی‌شود. یکی از عوامل طولانی بودن دوران اوج رونالدو، سبک زندگی سالم اوست که شامل وعده‌های غذایی کم حجم اما پرتعداد (شش وعده در روز) و 5 نوبت خواب کوتاه میان روز می‌شود. این موضوع حیرت رونی را برانگیخته است.

 

کاپیتان سابق منچستریونایتد در این باره گفت: نمی‌دانم رونالدو چطور با داشتن 4 تا فرزند می‌تواند این کارها را انجام دهد و بدنش را روی فرم نگه دارد. رونالدو بدنی دارد که یک میلیون دلار می‌ارزد. من هرگز بدن روی فرمی نداشته‌ام اما هنوز هم می‌توانم 90 دقیقه بازی و هر روز تمرین کنم. از نظر جسمانی نگران نیستم و زمانی که نگران شوم، فوتبال را کنار می‌گذارم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم