در پی ابتلای روگانی به کرونا؛ اینتر هم به مانند یوونتوس به قرنطینه رفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ باشگاه اینتر در پی مثبت اعلام شدن تست کرونای دانیله روگانی، مدافع یوونتوس، اعلام کرد تمرینات و تمامی فعالیت‌های این باشگاه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در می‌آید و بازیکنان این تیم به قرنطینه می‌روند. روگانی در دربی ایتالیا که با برتری 2 بر صفر بانوی پیر پایان یافت، در ترکیب 18 نفره یووه بود اما فرصت بازی پیدا نکرد.

باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «در پی اعلام باشگاه یوونتوس مبنی بر اینکه بازیکن آنها یعنی دانیله روگانی تست کرونایش مثبت بوده است، باشگاه اینتر اعلام می‌کند که کلیه فعالیت‌های تیم تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است. در حال حاضر باشگاه در حال انجام اقدامات لازم در این زمینه است. باشگاه یوونتوس هم در حال حاضر تمام مراحل قرنطینه را طبق قانون به اجرا گذاشته، از جمله کسانی که با روگانی در تماس بوده‌اند».

بر اساس گزارش سایت «فوتبال ایتالیا»، با این شرایط یوونتوس قادر نخواهد بود با المپیک لیون در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

پیش از این بازی تیم‌های اینتر و ختافه در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا و با اعلام یوفا لغو شده بود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم