جریمه باشگاه چلسی درانتظارات «ماونت» به خاطر خروج از قرنطینه + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میسون ماونت، هافبک تیم فوتبال چلسی باید خودش را برای جریمه باشگاه چلسی آماده کند، چرا که به دستورهای مدیران باشگاه برای ماندن در قرنطینه خانگی به منظور عدم ابتلا به کرونا بی‌توجهی کرده است.

باشگاه چلسی پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکنش کالو هادسون اودی اعلام کرد که در راستای عمل به توصیه‌های دولت انگلیس، تمام بازیکنان و دیگر اعضای این باشگاه را به قرنطینه می‌فرستد. ماونت اما به دستور باشگاه توجه نکرده و روز یکشنبه تصاویری از او منتشر شد که این بازیکن را در کنار تعدادی از دوستانش از جمله دکلان رایس هافبک تیم وستهام در حال انجام یک بازی فوتبال در زمین چمن کوچک پارکی محلی نشان می‌داد.

دکلان رایس برخلاف سرمربی‌اش دیوید مویس که پس از تماس با میکل آرتتا سرمربی کرونایی آرسنال خودش را قرنطینه کرده، برای خودش محدودیتی قائل نشده است. در واقع باشگاه وستهام او و دیگر بازیکانش را وادار به ماندن در منازل‌شان نکرده است.

تیم فوتبال چلسی انگلیس , ویروس کرونا , تیم فوتبال چلسی انگلیس , ویروس کرونا ,

در مورد میسون ماونت اما داستان متفاوت است و طبق گزارش نشریه میرر انگلیس ممکن است که او برای او محرومیت و جریمه نقدی قابل توجهی در نظر گرفته شود چون از قرار معلوم مدیران باشگاه به شدت از دست این بازیکن عصبانی هستند. ظاهراً نقل قولی از یکی از مدیران باشگاه نیز منتشر شده که گفته مسئولیت‌هایی که ماونت موظف به انجامش بوده را به او یادآوری خواهند کرد و فرانک لمپارد سرمربی تیم نیز رفتار او را زیر نظر خواهد گرفت.

در همین حال نشریه دیلی‌استار انگلیس هم واکنش تندی به حرکت ماونت و رایس نشان داده و با تیتر «احمق‌ها» در صفحه اصلی خود به انتقاد از آنها پرداخته است.

تیم فوتبال چلسی انگلیس , ویروس کرونا ,

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم