تکذیب شایعه‌ای مضحک درباره استفاده‌ای عجیب از «ومبلی» + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای شیوع کرونا در اقصی نقاط دنیا، بازار شایعات هم داغ است و در این میان برخی هم رو به ساختن شایعاتی مضحک آورده‌اند. یکی از این شایعات این بوده که اتحادیه فوتبال انگلیس به عنوان مالک ورزش ومبلی، این استادیوم را در اختیار گروهی از آشپزها قرار داده تا از آن به عنوان یک آشپزخانه برای پخت یک لازانیای بزرگ استفاده کرده و آن را میان افرادی که به خاطر قرنطینه در خانه‌‌های خود حبس شده‌اند، تقسیم کنند.

این شایعه مضحک با عکس‌‌های جعلی که برای آن ساخته شد، آنقدر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی چرخید و جنجال آفرین شد که اتحادیه فوتبال انگلیس را مجبور کرد که این ادعا را به صورت رسمی تکذیب کند.

در این شایعه آمده بود که وزارت دفاع انگلیس از فدراسیون فوتبال انگلیس خواسته ورزشگاه ومبلی را در اختیار این وزارتخانه قرار دهد تا روی زمین چمن آن اقدام به نصب اجاق‌های بزرگ کنند و لازانیایی به وسعت زمین فوتبال تیه کنند. در ادامه این شایعه حتی آمده بود که ورق‌های فلزی برای قرار گرفتن روی اجاق‌ها و پخت لازانیا روی آنها در حال نصب است.

 

لیگ برتر فوتبال انگلیس , ویروس کرونا ,

با وجود مضحک و غیرقابل باور بودن این خبر، اتحادیه فوتبال انگلیس با انتشار بیانیه که این سازمان هیچ برنامه‌ای برای استفاده از ورزشگاه ومبلی به عنوان یک آشپزخانه بزرگ ندارد. این بیانیه روز گذشته در اختیار رسانه‌های گروهی انگلیس گذاشته شد تا اقدام به انتشار آن کنند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم