اطمینان منچستریونایتد از به خدمت گرفتن سائول

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی «اکسپرس» گزارش داد، اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد متقاعد شده است که این باشگاه انگلیسی می‌تواند در تابستان پیش رو سائول نیگوئس را از اتلتیکو مادرید به خدمت بگیرد. این نشریه اما در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده که جذب نیگوئس برای منچستری‌ها ارزان نخواهد بود و آنها برای اینکه این هافبک اسپانیایی را به ترکیب تیم تحت‌هدایت اولگنار سولسشایر اضافه کنند، باید رقمی در حدود 135 میلیون پوند هزینه کنند.

این رقم قابل توجه اما وودوارد و دیگر مسئولان باشگاه منچستریونایتد را از عملی کردن این انتقال منصرف نخواهد کرد، چرا که آنها بر این باورند که هافبک اسپانیایی اتلتیکو می‌تواند گزینه خوبی برای جانشینی پوگبا باشد که شایعه پیوستنش به یکی از دو تیم رئال مادرید و یوونتوس مطرح است. این هافبک فرانسوی تنها یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد و بعید به نظر می‌رسد که بخواهد قراردادش را با شیاطین سرخ تمدید کند، از این رو مدیران منچستریونایتد قصد دارند با فروش او در تابستان پیش رو، بودجه لازم برای خرید جانشین وی را به دست آورند.

نیگوئس که از سال 2012 عضو تیم اصلی اتلتیکو مادرید است و قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه اسپانیایی تا سال 2026 اعتبار دارد، مورد توجه باشگاه منچسترسیتی نیز قرار دارد.

این هافبک اسپانیایی که برای امضای قرارداد جدید هنوز با اتلتیکو به توافق نرسیده، ممکن است در تابستان پیش رو اقدام به ترک واندا متروپولیتانو کند.

سائول این فصل در 37 بازی روخی‌بلانکو را همراهی کرده که حاصل آن چهار گل زده بوده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم