سیلی ویل اسمیت مانع ساخته شدن «پسرهای بد ۴» نمی‌شود

مارتین لارنس معتقد است سیلی ویل اسمیت در اسکار مانع ساخته شدن «پسران بد ۴» نمی‌شود.

به نقل از ورایتی، سیلی ویل اسمیت به لغو «پسرهای بد ۴» منجر نمی‌شود و حداقل یک فیلم دیگر از این مجموعه ساخته می‌شود.

مارتین لارنس هم‌بازی ویل اسمیت در این فیلم در مصاحبه‌ای گفته حداقل یک فیلم دیگر از مجموعه اکشن «پسرهای بد» ساخته می‌شود.

در ژانویه ۲۰۲۰ زمانی که «پسرهای بد برای همیشه» در گیشه موفق ظاهر شد سونی تصمیم به ساخت فیلم چهارم گرفت و گفته شد کریس برمنر نویسنده آن و جری بروکهایمر تولید کننده آن خواهند بود.

در این مجموعه لارنس و اسمیت نقش کارآگاهان «مارکوس برنت» و «مایک لوری» را بازی کرده‌اند.

لارنس در مورد قسمت اول فیلم در سال ۱۹۹۵ گفت: فیلم بزرگی بود. اینکه با هم ثابت کردیم می‌توانیم موفق شویم و مردم را به سینما بکشانیم – اینکه ۲ ستاره سیاه پوست، ۲ ستاره مجموعه‌های تلویزیونی بتوانند گیشه را بسازند، تجربه واقعاً متفاوتی بود.

قسمت اول «پسران بد» ۱۴۱ میلیون دلار فروش کرد و «پسران بد ۲» در سال ۲۰۰۳ به فروش ۲۷۳ میلیون دلاری دست یافت و «پسران بد برای همیشه» در سال ۲۰۲۰ نیز ۴۲۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. این فیلم یکی از آخرین فیلم‌های پرفروشی بود که پیش از پاندمی و بسته شدن درهای سینماها، مردم را به سالن‌ها کشانده بود.

پس از اینکه اسمیت در مراسم اسکار از شنیدن شوخی کریس راک با همسرش ناراحت شد و روی صحنه به او سیلی زد، مردم منتظر بودند تا ببینند سونی درباره فیلم چهارم چگونه واکنش نشان می‌دهد. اسمیت که در همان مراسم برنده جایزه اسکار شد از چند پروژه آینده‌اش کنار گذاشته شد و اپل اکران درام «آزادی» با بازی ویل اسمیت را تا سال ۲۰۲۳ به تعویق انداخت. اسمیت هم به مدت ۱۰ سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد.