کلوپ: منچسترسیتی هیچ کار اشتباهی انجام نداده است/ در نیمه دوم بهتر شدیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ پس از برتری دشوار یک – صفر تیمش در خانه نوریچ در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از اینکه شاگردانش در شرایط دشوار هفدهمین برد متوالی خودش در این چارچوب را به دست آورد، ابراز رضایت کرد.

 سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: وقتی نیمکت باکیفیتی داشته باشید، می‌توانید در سخت‌ترین شرایط هم پیروز شوید. سادیو مانه می‌توانست  از ابتدا بازی کند اما می‌خواستم برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا به او استراحت دهم. سادیو آماده به نظر می‌رسد. راحت است در مورد باد صحبت کنیم اما بچه‌ها  باید در زمین با این موضوع می‌آمدند. پاس‌های بلند زیادی ارسال کردیم و سیستم ما آماده چنین چیزی نبود. روی توپ‌های موفق نبودیم. شاید احساس نمی‌کردیم می‌توان  توپ‌ها  را به فضاهای خالی برد. باید به شرایط زمین عادت کنید و  پس از 45 دقیقه، شرایط خوب شد. بین 2  نیمه کمی اطلاعات به بازیکنان دادیم و در نیمه دوم بسیار بهتر بودیم.

یورگن کلوپ همچنین در مورد محرومیت منچسترسیتی از رقابت‌های اروپایی افزود: وقتی این خبر را شنیدم، شوکه شدم. من اطلاعاتی در مورد این چیزها ندارم. منچسترسیتی  از زمانی که من به انگلیس آمده‌ام، فوتبالی شورانگیز ارائه می‌کند. همیشه کار آنها و پپ گواردیولا را تحسین می‌کنم. می‌توانم  تصور کنم برای آنها این خبر چقدر سخت است. حالا  باید با این موضوع کنار بیایند. نمی‌دانم  چه کاری انجام داده‌اندکه محروم شده‌اند. به طور واضح سیتی درخواست تجدید نظر خواهد داد و اطلاعات بیشتری در این مورد به دست خواهیم آورد. احساس گواردیولا و بازیکنان سیتی را درک می‌کنم. آنها قطعا هیچ کار اشتباهی انجام  نداده‌اند. فوتبالی هیجان انگیز ارائه می‌کنند و باعث پیشرفت هر لیگی می‌شوند اما در نهایت شما مجبورید به قانون احترام بگذارید. خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد. 

 

انتهای پیام/

 

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم