کلوپ: حسی بابت شکست تمامی 19 تیم لیگ برتر ندارم/ کسب 70 امتیاز در 24 بازی کار واقعاً دشواری است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس در خانه وستهام به برتری 2 بر صفر دست یافتند، پس از این بازی درباره اینکه چه احساسی بابت شکست تمامی 19 تیم دیگر حاضر در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر دارد، گفت: من چنین حسی ندارم. حس رضایت یا چیزی شبیه به این ندارم. من تنها تمرکزم روی بازی بود و می‌خواستم به پیروزی برسیم. هیچ‌کدام از ما پیش از این بازی به این فکر نبودیم که «خُب ما تاکنون مقابل 18 تیم مختلف به پیروزی رسیده‌ایم و می‌رویم که پیروزی مقابل نوزدهمین تیم را به ثبت برسانیم».

وی افزود: بهترین روش این است که زیاد نفس نکشیم و به داخل آب بپریم، سپس نفس نکشیم و پس از 38 هفته از آب بیرون بیاییم و ببینیم چه اتفاقی افتاده است. شرایط حالا دشوار است، چون ما زیرآب نیستیم. این چیزی است که ما واقعاً می‌بینیم. در این لیگ تیم‌های دیگر می‌توانند شرایط را برای ما دشوار کنند. این بازی هم مثال خوبی بود. ما عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل وستهام از خود ارائه نکردیم، اما با این حال ما حملات خوبی را از میانه میدان در حالی که 9 یا 10 بازیکن وستهام مقابل‌مان بودند، طرح‌‌ریزی کردیم.

سرخپوشان مرسی‌ساید از 24 بازی اول خود در لیگ برتر انگلیس، 23 برد و یک تساوی کسب کرده‌اند و در حال حاضر با 70 امتیاز صدرنشین بلامنازع این رقابت‌ها هستند، این در حالی است که نزدیکترین تعقیب‌کننده آنها منچسترسیتی 51 امتیازی است.

سرمربی آلمانی لیورپول در پایان خاطرنشان کرد: دوست داشتم بازی به مراتب بهتری را از خود به نمایش بگذاریم، اما نباید فراموش کنیم که کسب این مقدار امتیاز در این تعداد بازی کار واقعاً دشواری است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم