چهره بازیگران فیلم‌های ترسناک در زندگی واقعی

بازیگرانی که نقش هیولا‌ها را بازی می‌کنند، در زندگی واقعی، هیچ شباهتی به آن‌ها ندارند.

ه نقل از برایت ساید، هنگام تماشای فیلم‌های ترسناک، نه تنها از صدا‌های ناگهانی و جلوه‌های ویژه بلکه از ظاهر ترسناک بازیگران وحشت می‌کنیم. آن‌ها ترس در قلب ما ایجاد می‌کنند و حتی گاهی اوقات از آن‌ها احساس انزجار می‌کنیم، اما در زندگی واقعی، بازیگرانی که آن هیولا‌ها را بازی می‌کنند، هیچ شباهتی به آن‌ها ندارند. در اینجا چند بازیگر را که ظاهر زیبای آن ها در زیر گریم پنهان شده بود، آمده است:

فیلم آن، ۲۰۱۷

بیل اسکارسگارد در فیلم‌های سری ناهمتا: هم پیمان و آنا کارنینا حضور داشته است، اما او پس از نقش دلقک ترسناک پنی وایز در فیلم «آن» به شهرت واقعی رسید. در حین فیلمبرداری، بیل آنقدر در نقش خود خوب بود که نیمی از کودکان سر صحنه از ترس گریه کردند.

فیلم ماما، ۲۰۱۳

 

مردم گاهی اوقات خاویر بوتت را مرد جلوه‌های ویژه می‌نامند، زیرا او می‌تواند نقش‌هایی را بازی کند که هیچ کس دیگری نمی‌تواند. او در فیلم‌های کریمسون پیک، آن طرف، در و احضار ۲، نقش شیاطین را بازی می‌کرد؛ بنابراین دفعه دیگر که فیلم ترسناک تماشا می‌کنید، به هیولا‌ها دقت کنید. شاید یکی از آن‌ها خاویر بوتت باشد.

فیلم شکاف، ۲۰۱۹

 

دلفین چانیک، بازیگر، مدل و نویسنده فرانسوی پس از اکران فیلم شکاف در سال ۲۰۰۹ به شهرت رسید. او حتی برای این نقش سرش را تراشید.

فیلم حلقه ها، ۲۰۱۶

بازیگر نقش بانی مورگان در گذشته آکروبات بود، بنابراین بازی در نقش سامارا در حلقه‌ها برای او واقعا آسان بود. جالب اینجاست که او در حلقه ۲، هیدئو ناکاتا بدلکار بود.

فیلم سایلنت هیل، ۲۰۰۶

 

روبرتو کامپانلا بازیگر و طراح رقص نه تنها نقش سر هرمی بلکه کالین سرایدار را در فیلم تپه خاموش بازی کرد. او همچنین در این کار بازیگردانی کرده است.

فیلم مترسک‌های ترسناک، ۲۰۰۱

 

جاناتان براک نه تنها به عنوان بازیگر سینما و تئاتر بلکه به عنوان کارگردان و تهیه کننده سینما نیز شناخته می‌شود. در سال ۲۰۰۴، او فیلم ترسناک سرزمین رویایی را کارگردانی کرد و این فیلم در سال ۲۰۰۵ اکران شد.

فیلم توطئه آمیز، فصل دوم، ۲۰۱۳

 

این بازیگر زن آمریکایی در سریال‌های تلویزیونی مانند او، سی و استخوان‌ها و بیش از ۴۰ فیلم سینمایی بازی کرده است. در حال حاضر، بیسوتی همچنان به بازی در برخی از نقش‌های سینمایی و نوشتن آهنگ برای فیلم‌ها ادامه می‌دهد.

فیلم داستان ترسناک آمریکایی، ۲۰۱۱

 

فین ویتروک به لطف نقش دیمون میلر در سریال همه بچه‌های من محبوب شد. در سال ۲۰۱۴، او شروع به بازی در فیلم داستان ترسناک آمریکایی کرد. می‌توانید او را در نقش‌های جتر پولک، دندی موت و تریستان دافی ببینید.

فیلم داستان ترسناک آمریکایی، ۲۰۱۱

جان کارول لینچ کار خود را به عنوان بازیگر تئاتر آغاز کرد، اما در دهه ۱۹۹۰ مسیر خود را به سمت صنعت فیلم تغییر داد. وی در فیلم‌هایی مانند زودیاک، موتسارت و نهنگ و گوتیکا بازی کرد.

فیلم سکوت مرده، ۲۰۰۶

 

جودیت آنا رابرتز کار خود را در فیلم کله پاک کن دیوید لینچ آغاز کرد. با این حال، او پس از بازی در نقش مری شاو واقعا مشهور شد. جودیت هنوز هم در فیلم‌ها بازی می‌کند.

فیلم مردگان متحرک، ۲۰۱۰

 

زان آنجلوویچ در نقش یک زامبی خونخوار در فیلم مردگان متحرک بازی کرد. حالا او یک مدل است.

فیلم توطئه آمیز، فصل ۳، ۲۰۱۵

 

تام فیتزپاتریک بازیگری است که نقش عروس وحشتناک سیاهپوش را بازی می‌کرد. کسی که در فصل دوم و سوم فیلم‌های توطئه آمیز، شخصیت هارا شکار می‌کرد.

فیلم جوخه خودکشی، ۲۰۱۶

 

خواننده معروف گروه سی ثانیه تا مریخ، نیز بازیگر بزرگی است. او حتی برای بازی در باشگاه خریداران دالاس اسکار گرفت. جایی که با متیو مک کانهی بازی کرد. در سال ۲۰۱۶ جرد لتو در فیلم جوخه خودکشی در نقش جوکر بازی کرد. طرفداران کمیک در ابتدا از تصویر جوکر گیج شدند، اما آن‌ها به آن عادت کردند و حتی از شخصیت لتو در فیلم لذت بردند. متأسفانه، او نقش بسیار کمی داشت.

منبع: Bright Side