فابینیو: اگر امباپه را در لیورپول داشتیم، دچار سردرد می‌شدیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابینیو که سابقه بازی در کنار کیلیان امباپه در موناکو را دارد، می‌گوید در صورت پیوستن ستاره فرانسوی پارس‌سن ژرمن به لیورپول، کار یورگن کلوپ برای انتخاب ترکیب اصلی در خط حمله دشوار خواهد شد. پیش از چندین بار شایعه پیوستن این بازیکن 21 ساله به سرخپوشان مرسی‌ساید مطرح شده بود.

این هافبک برزیلی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی اسپورت» در پاسخ به این پرسش که «آیا مایلی امباپه به لیورپول ملحق شود؟» گفت: در حال حاضر اگر ما کیلیان را داشتیم، دچار سردرد می‌شدیم، چون ما سه مهاجم (صلاح، مانه و فیرمینو) خیلی خوب داریم اما به کیفیت بازی امباپه واقف هستم. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است از این‌رو می‌تواند باعث بهبود سطح کیفی هر تیمی شود. در حال حاضر امباپه بازیکن پاری‌سن‌‌ژرمن است و ما باید به این موضوع احترام بگذاریم.

فابینیو 26 ساله با اشاره به روند فوق‌العاده لیورپول در فصل جاری که در 23 بازی لیگ برتری 22 پیروزی و یک تساوی کسب کرده‌ و در آستانه کسب اولین قهرمانی خود در این رقابت‌ها بعد از 30 سال است، اظهار داشت: در چند سال اخیر قطعاً ما یکی از بهترین تیم‌های جهان بوده‌ایم. آمار و رکوردها هم ما را بهتر نخواهد کرد اما اگر به همین روند ادامه دهیم، می‌توانیم به عناوین قهرمانی برسیم. سپس باید فصل بعد نیز همین رویه را در پیش بگیریم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم