بازدید امروز: 2670
بازدید دیروز: 8772
بازدید این هفته : 2670
بازدید هفته گذشته: 51490
تعداد بازدید کل: 5408917
کد خبر: 4370 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۸ بهمن - 1:06 صبح تعداد بازدید: 773 تعداد نظرات: 1 ارسال به دوست نسخه چاپی

احضار نماینده اهواز به اتهام تشویش اذهان عمومی/نماینده اهواز:در پی تذکر من به دادگستری خوزستان و وزیر دادگستری،احضاریه‌ای توسط هیئت رئیسه مجلس دریافت کردم

به گزارش باوی نیوز:سید شکر خدا موسوی نماینده اهواز در جلسه علنی امروز طی تذکری گفت: حدود سه ماه پیش براساس ایفای نقش نمایندگی به دادگستری خوزستان و به ویژه به وزیر دادگستری تذکر دادم مبنی بر اینکه یک الی دو نفر از قضات در استان خوزستان و در حوزه انتخابیه بنده بر مسائلی دخالت کردند که هیچ ربطی به آنها نداشت.

وی با بیان اینکه در تذکرم اسمی از هیچ شخصی نیاوردم گفت: متاسفانه حدود 20 روز پیش آقای آشوری تازیانی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس احضاریه‌ای به من آوردند و اعلام کردند رئیس بازپرسی شعبه فلان تهران شما را احضار کرده است.
 
نماینده اهواز تصریح کرد: از این موضوع ناراحت شدم چرا عضو هیئت رئیسه مجلس احضاریه را به من آورده است و البته من احضاریه را امضاء نکردم.
 
موسوی اظهار داشت: متاسفانه در احضاریه نوشته شده بود به دلیل تشویش اذهان عمومی مرا احضار کرده‌اند ولی نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است جز اینکه براساس وظیفه قانونی خود عمل کردم.
 
وی ادامه داد: امیدوارم هیئت رئیسه دستگاه قضایی وزارت دادگستری با دقت به موضوع رسیدگی کنند.
 
محمدرضا باهنر که ریاست بخش پایانی این جلسه را برعهده داشت در پاسخ به تذکر موسوی گفت: شما با آقای دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس مذاکره کنید چرا که هیئتی در هیئت رئیسه مجلس تشکیل شد و قرار ما با قوه قضائیه این است که اگر خواستند نماینده‌ای را احضار کنند از طریق هیئت رئیسه مجلس باشد تا خلط مبحث نشود.

رهیابنظرات بینندگان
نظرات پس از تأیید به نمایش گذاشته خواهند شد

باوی نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
شهروند

نماینده ی مردم در جمهوری اسلامی و بر اساس انقلاب 22 بهمن 57 می تواند از همه دستگاهها ی حوزه ی نمایندگی خود انتقاد سازنده نماید نباید مسئولی یا قاضی دادگاهی ناراحت شود و خود را بالاتر از مردم انقلابی بداند . هر کسی در هر پست و مقام باید اخلاق اسلامی را رعایت نماید و در پی انتقام گیری از نماینده ی مردم نباشد اگر قضات دادگاهها این ظرفیت را نداشته باشند که نماینده ای از آن انتقاد کند وای به حال مردم و جامعه اسلامی از وزارت دادگستری می خواهم که با رئفت اسلامی با موضوع برخورد نماید و قبل از احضار کسی موضوع را رسیدگی و برادرانه حل نماید . این جبهه گیریها بنفع جامعه اسلامی نیست . ما در این برهه از زمان نیازمند اتحاد و همدلی بین قوا هستیم و کسی را متهم به تشویش اذهان عمومی نکنیم
نظر شما
نام:  
نظر شما:  

کانال باوی نیوز تلگرام